GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S mandrel bükme makinesi
Tomasz Konieczko
Tomasz Konieczko
tomasz.konieczko@maszyneria.pl
Sławomir Konieczko
Sławomir Konieczko
info@maszyneria.pl
Kategoriler: Caka Makineleri
Categories
  • Abkant Presler
  • Bohrwerk Tezgahları
  • Caka Makineleri
  • CNC Freze Tezgahlar
  • CNC torna tezgahları
  • Enjeksiyon makineleri
  • Erozyon tezgahlar
  • Fırınlar
  • Freze Tezgahlar
  • Gilotin Makaslar
  • kategorize edilmemiş
  • Kompresörler
  • Lazerler
  • Matkap Tezgahlar
  • Panç Presler
  • Plazma Kesim Makineleri
  • Presler
  • Robotları
  • Silindir Büküm Makineleri
  • Su jeti
  • Taşlama Tezgahlar
  • Testereler
  • Torna tezgahları
  • Üretim hatları
Önerilen makineler
  • BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 fiber lazer Stokta yok
  • Açıklama
  • Ek bilgi
GM-SB-38CNC-2A1S mandrel bükme makinesi 2022 yılında ZHANGJIAGANG KING-MACC MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD. tarafından Çin’de üretilmiştir. Makine, maksimum 38 mm çapa sahip çubukların, profillerin ve boruların hassas bükülmesi için kullanılır. İşlem, manuel veya otomatik modda çalışan güvenilir bir çalışma kafası aracılığıyla gerçekleştirilir. Mükemmel konumlandırma doğruluğu ile birlikte yüksek konumlandırma dinamiklerini garanti etmek için, tüm eksenler güçlü servo motorlarla donatılmıştır. PLC kontrollü kullanışlı bir operatör paneli ile kullanım kolaylığı sağlanır. Geniş hafızası, 200 adede kadar çalışma programının saklanmasına ve en karmaşık şekillerin bile hızlı bir şekilde programlanmasına olanak tanır. Tüm bunlar GM-SB-38CNC her türlü üretim tesisi için mükemmel bir çözüm haline getirir. GM-SB-38CNC-2A1S boru ve profil bükme makinesi 2000 kg ağırlığındadır.
GM-SB-38CNC-2A1S boru bükme makinesinin teknik özellikleri
  • PLC kontrollü operatör paneli
  • bükme kapasitesi (çelik boru): ⌀ 38×2 mm
  • bükme kapasitesi (paslanmaz çelik boru): ⌀ 32×2 mm
  • bükme kapasitesi (çelik profil): 30x30x2 mm
  • bükme kapasitesi (yuvarlak kesitli çelik çubuk): ⌀ 16 mm
  • bükme kapasitesi (kare kesitli çelik çubuk): 15×15 mm
  • maksimum bükülme açısı: 190°
  • maksimum bükülme yarıçapı: 300 mm
  • minimum bükülme yarıçapı: 20 mm
  • mandrel uzunluğu: 3200 mm
  • çalışma kafası yüksekliği: 200 mm
  • dönüş hızı: 200°/s
  • dönüş hassasiyeti: 0,1°
  • besleme hızı: 1000 mm/s
  • besleme hassasiyeti: 0,1 mm
  • servo motor gücü: 1 kW
  • yağ basıncı: 16 Mpa
  • motor gücü: 4 kW
  • güç kaynağı: 400 V; 50 Hz
  • boyutlar (U x G x Y): 4000 x 700 x 1300 mm