GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
Ohýbačka rúr s tŕňom GM-SB-38CNC-2A1S
Tomasz Konieczko
Tomasz Konieczko
tomasz.konieczko@maszyneria.pl
Sławomir Konieczko
Sławomir Konieczko
info@maszyneria.pl
Kategória: Ohýbacie stroje
Kategórie
  • Brúsky
  • CNC frézky
  • CNC sústruhy
  • Elektroerozívne stroje
  • Frézky
  • Kompresory
  • Lasery
  • Lisy
  • Nožnice tabuľové
  • Obrážačky
  • Ohraňovacie lisy
  • Ohýbacie stroje
  • Pece
  • Píly
  • Plazmové rezačky
  • Rezanie vodným lúčom
  • Roboty
  • Sústruhy
  • Uncategorized @sk
  • Vŕtačky
  • Vstrekovacie stroje
  • Výrobné linky
  • Vysekávacie lisy
  • vyvrtávacie stroje
  • Zakružovačky
Odporúčané stroje
  • KIMLA POWERCUT LF 1530 Fiber laser KIMLA POWERCUT LF 1530 6 kW pre rúrky a plechy 305.675€ Netto
  • BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 Fiber laser BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 Nie je na sklade
  • Popis
  • Ďalšie informácie
Ohýbačka rúr s tŕňom GM-SB-38CNC-2A1S bol vyrobený v roku 2022 v Číne spoločnosťou ZHANGJIAGANG KING-MACC MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD. Stroj sa používa na presné ohýbanie tyčí, profilov a rúr s maximálnym priemerom 38 mm. Proces sa vykonáva pomocou spoľahlivej pracovnej hlavy, ktorá pracuje v manuálnom alebo automatickom režime. S cieľom zaručiť vysokú dynamiku polohovania v kombinácii s vynikajúcou presnosťou polohovania sú všetky osi vybavené výkonnými servomotormi. Jednoduchú obsluhu zabezpečuje pohodlný operátorský panel s riadením PLC. Jeho veľká pamäť umožňuje uloženie až 200 pracovných programov, ako aj rýchle programovanie aj tých najzložitejších tvarov. To všetko robí zo stroja GM-SB-38CNC ideálne riešenie pre každý výrobný závod. Zakružovačka rúr a profilov GM-SB-38CNC-2A1S váži 2000 kg.
Technické špecifikácie zakružovačky rúr GM-SB-38CNC-2A1S
  • operátorský panel s ovládaním PLC
  • ohýbacia kapacita (oceľová rúra): ⌀ 38×2 mm
  • ohýbacia kapacita ( rúra z nehrdzavejúcej ocele): ⌀ 32×2 mm
  • ohýbacia kapacita (oceľový profil): 30x30x2 mm
  • ohýbacia kapacita (oceľová tyč s kruhovým prierezom): ⌀ 16 mm
  • ohýbacia kapacita (oceľová tyč so štvorcovým prierezom): 15×15 mm
  • maximálny uhol ohybu: 190°
  • maximálny polomer ohybu: 300 mm
  • minimálny polomer ohybu: 20 mm
  • dĺžka tŕňa: 3200 mm
  • výška pracovnej hlavy: 200 mm
  • rýchlosť otáčania: 200°/s
  • presnosť otáčania: 0,1°
  • rýchlosť posuvu: 1000 mm/s
  • presnosť posuvu: 0,1 mm
  • výkon servomotora: 1 kW
  • tlak oleja: 16 Mpa
  • výkon motora: 4 kW
  • napájanie: 400 V; 50 Hz
  • rozmery (D x Š x V): 4000 x 700 x 1300 mm