GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
Trnová ohýbačka trubek GM-SB-38CNC-2A1S
572.628Kč Netto
Tomasz Konieczko
Tomasz Konieczko
tomasz.konieczko@maszyneria.pl
Sławomir Konieczko
Sławomir Konieczko
info@maszyneria.pl
Kategorie: Ohýbačka plechu
Kategorie
  • Brusky
  • CNC frézky
  • Cnc soustruhy
  • Elektroerozivní stroje
  • Frézky
  • Kompresory
  • Lasery
  • Lisy
  • Obrážečky
  • Ohraňovací lisy
  • Ohýbačka plechu
  • Pily
  • Plazmové rezačky
  • Průmyslové pece
  • Roboti
  • Soustruhy
  • Tabulové nůžky
  • Uncategorized @cs
  • Vodní paprsky
  • Vrtačky
  • Vstřikovací stroje
  • Výrobní linky
  • Vysekávací lisy
  • Vyvrtávačky
  • Zakružovačky
Doporučené stroje
  • KIMLA POWERCUT LF 1530 Fiber laser KIMLA POWERCUT LF 1530 6 kW pro trubky a plechy 7.438.430Kč Netto
  • BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 Fiber laser BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 Není skladem
  • Popis
  • Další informace
Trnová ohýbačka trubek GM-SB-38CNC-2A1S byl vyroben v roce 2022 v Číně společností ZHANGJIAGANG KING-MACC MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD. Stroj se používá k přesnému ohýbání tyčí, profilů a trubek o maximálním průměru 38 mm. Proces se provádí pomocí spolehlivé pracovní hlavy, která pracuje v ručním nebo automatickém režimu. Aby byla zaručena vysoká dynamika polohování spojená s vynikající přesností polohování, jsou všechny osy vybaveny výkonnými servomotory. Snadnou obsluhu zajišťuje pohodlný operátorský panel s PLC řízením. Jeho velká paměť umožňuje uložit až 200 pracovních programů a rychle naprogramovat i ty nejsložitější tvary. To vše dělá z GM-SB-38CNC ideální řešení pro jakýkoli výrobní závod. Zakružovačka trubek a profilů GM-SB-38CNC-2A1S váží 2000 kg.
Technické specifikace zakružovačky trubek GM-SB-38CNC-2A1S
  • operátorský panel s ovládáním PLC
  • ohýbací kapacita (ocelová trubka): ⌀ 38×2 mm
  • ohýbací kapacita (trubka z nerezové oceli): ⌀ 32×2 mm
  • ohýbací kapacita (ocelový profil): 30x30x2 mm
  • ohýbací kapacita (ocelová tyč s kulatým průřezem): ⌀ 16 mm
  • ohýbací kapacita (ocelová tyč se čtvercovým průřezem): 15×15 mm
  • maximální úhel ohybu: 190°
  • maximální poloměr ohybu: 300 mm
  • minimální poloměr ohybu: 20 mm
  • délka trnu: 3200 mm
  • výška pracovní hlavy: 200 mm
  • rychlost otáčení: 200°/s
  • přesnost otáčení: 0,1°
  • rychlost posuvu: 1000 mm/s
  • přesnost posuvu: 0,1 mm
  • výkon servomotoru: 1 kW
  • tlak oleje: 16 Mpa
  • výkon motoru: 4 kW
  • napájení: 400 V; 50 Hz
  • rozměry (D x Š x V): 4000 x 700 x 1300 mm