GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S
GM-SB-38CNC-2A1S doronghajlító gép
8.428.502Ft Netto
Tomasz Konieczko
Tomasz Konieczko
tomasz.konieczko@maszyneria.pl
Sławomir Konieczko
Sławomir Konieczko
info@maszyneria.pl
Kategória: Lemezhajlító gep
Kategóriák
  • CNC esztergák
  • CNC marógépek
  • Élhajlítók
  • Esztergagépek
  • Fröccsöntő gépek
  • Fűrészgépek
  • Fúró-marómű
  • Fúrógépek
  • Gyártósorok
  • kategóriák nélkül
  • Kemencék
  • Kompresszorok
  • Köszörűgépek
  • Lemezhajlító gep
  • Lemezhengerítő gépek
  • Lemezollók
  • Lézerek
  • Marógépek
  • Plazmavágó gépek
  • Robotok
  • Sajtológépek
  • Stancoló gépek
  • Szikraforgácsoló gépek
  • Vésőgépek
  • WaterJet
Ajánlott gépek
  • KIMLA POWERCUT LF 1530 KIMLA POWERCUT LF 1530 6 kW fiber laser csövekhez és fémlemezekhez 109.486.232Ft Netto
  • BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 BYSTRONIC BySprint FIBER 6520 fiber lézer Elfogyott
  • Leírás
  • További információk
GM-SB-38CNC-2A1S doronghajlító gép 2022-ben gyártotta Kínában a ZHANGJIAGANG KING-MACC MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD. A gépet a legfeljebb 38 mm átmérőjű rudak, profilok és csövek precíziós hajlítására használják. A folyamatot egy megbízható munkafej segítségével végzi, amely kézi vagy automatikus üzemmódban működik. A nagy pozicionálási dinamika és a kiváló pozicionálási pontosság együttes biztosítása érdekében minden tengely nagy teljesítményű szervomotorokkal van felszerelve. A könnyű kezelhetőséget a kényelmes, PLC-vezérléssel ellátott kezelőpanel biztosítja. Nagy memóriája akár 200 munkaprogram tárolását, valamint a legbonyolultabb alakzatok gyors programozását is lehetővé teszi. Mindez a GM-SB-38CNC tökéletes megoldássá teszi bármely gyártóüzem számára. A GM-SB-38CNC-2A1S cső- és profilhajlító gép súlya 2000 kg.
A GM-SB-38CNC-2A1S csőhajlító gép műszaki adatai
  • kezelőpanel PLC-vezérléssel
  • hajlítási kapacitás (acélcső): ⌀ 38×2 mm
  • hajlítási kapacitás (rozsdamentes acélcső): ⌀ 32×2 mm
  • hajlítási kapacitás (acélprofil): 30x30x2 mm
  • hajlítási kapacitás (kerek keresztmetszetű acélrúd): ⌀ 16 mm
  • hajlítási kapacitás (négyzetes keresztmetszetű acélrúd): 15×15 mm
  • maximális hajlítási szög: 190°
  • maximális hajlítási sugár: 300 mm
  • minimális hajlítási sugár: 20 mm
  • dorn hossza: 3200 mm
  • munkafej magassága: 200 mm
  • forgási sebesség: 200°/s
  • forgatási pontosság: 0,1°
  • előtolási sebesség: 1000 mm/s
  • előtolási pontosság: 0,1 mm
  • szervomotor teljesítménye: 1 kW
  • olajnyomás: 16 Mpa
  • motorteljesítmény: 4 kW
  • tápegység: 400 V; 50 Hz
  • méretek (H x Sz x M): 4000 x 700 x 1300 mm